Duurzaam activisme - veerkrachtig organiseren

van 2 tot en met 5 juli

Feros en Tractie organiseren een reeks van drie weekends rond duurzaam activisme. We verkennen samen hoe we ons sociale engagement op een duurzame, rechtvaardige en inclusieve manier vorm kunnen geven en hoe we op langere termijn actief kunnen blijven voor sociale verandering.

De eerste training, van 2 tot en met 5 juli, focust op veerkrachtig organiseren. Omwille van de corona-maatregelen gaat deze training online door.

In deze training kijken we naar de machtsstructuren die  op maatschappelijk niveau bestaan en naar hoe die de dynamieken in onze groepen beïnvloeden. We reflecteren op onze eigen positie in de samenleving en in onze groepen en organisaties, gaan na hoe we deze positie kunnen inzetten voor sociale rechtvaardigheid en oefenen onze vaardigheden om samen te werken.

Informatie en aanmeldingen op www.feros.be

datum
02 jul 2020
05 jul 2020
locatie

online